Kim jestem?

Copywriter Wioleta TurgutJako Copywriter pracuję od 2014 roku.  Swoją przygodę w tym zawodzie zaczynałam w bydgoskiej agencji SEO – Talem Technologies. Obecnie, od ponad dwóch lat jestem freelancerem. Na co dzień tworzę przeróżne rodzaje tekstów, od tych na firmowe strony internetowe i blogi, przez opisy produktów do sklepów internetowych, a kończąc na artykułach sponsorowanych, wywiadach czy transkrypcjach.

Dodatkowo wykonuję korekty tekstów i zajmuję się prowadzeniem mediów społecznościowych (moderacją, zarządzaniem profilami, przygotowywaniem treści wpisów).

Pisanie i tworzenie kreatywnych rzeczy zawsze sprawiało mi radość, dlatego zdecydowałam się na studia dziennikarskie. Ukończyłam Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną ze specjalizacją Marketing, Reklama i Public Relation (zarówno studia licencjackie, jak i magisterskie) na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Mam także doświadczenie zawodowe z zakresu szeroko pojętego marketingu, dzięki pracy na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu i PR w Grupie Kapitałowej Immobile.

W copywritingu najbardziej lubię możliwość poszerzania swojej wiedzy na wiele tematów. Przygotowując się do napisania tekstu, staram się jak najlepiej wgłębić w daną tematykę i poznać jak najwięcej ważnych szczegółów. Copywriting to jeden z niewielu zawodów, który daje możliwość poznania informacji na temat budownictwa, designu, medycyny czy ogrodnictwa niemalże w tym samym czasie.


Dlaczego warto ze mną współpracować?

Wszystkie stworzone przeze mnie teksty są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, dzięki temu korzystanie wpływają na pozycjonowanie Twojej strony. Co ważne, piszę zgodnie ze wszystkimi zasadami języka polskiego. W moich pracach nie znajdziesz błędów ortograficznych, interpunkcyjnych czy językowych.

Tworzę teksty specjalistyczne, branżowe, które są zrozumiałe dla każdego czytelnika, a jednocześnie nie tracą swojej merytoryczności. Zawsze piszę konkretnie i na temat. Nie upycham niepotrzebnych wyrazów w zdaniach tylko po to, aby tekst był dłuższy.

Zajmując się zawodowo także social media, jestem na bieżąco z panującymi trendami, aktualnościami i nowościami, które co chwilę pojawiają się na kolejnych portalach społecznościowych.

Korzystając z moich usług copywritingu, otrzymujesz gwarancję starannie, kreatywnie i nieszablonowo wykonanego zlecenia.

Każdy wie, że w Internecie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, dlatego ja także nie zwalniam tempa w działaniu. Cały czas się szkolę, poszerzam i doskonalę swoje umiejętności. Efektem są certyfikaty ukończonych szkoleń i kursów.


Jak wygląda mój tryb pracy?

  • Na początku pytam, dzięki temu mogę poznać oczekiwania klienta i ustalić najważniejsze szczegóły realizacji zlecenia.
  • Poznaję firmę, dla której mam pisać, aby tekst był spójny i zgodny z dotychczasowymi wytycznymi.
  • Oferuję usługi najwyższej jakości, ponieważ stawiam na indywidualne podejście do każdego zlecenia.
  • Jestem terminowa, ponieważ biorę pod uwagę potrzeby klienta, ale i własne możliwości.
  • Szybko i sprawnie odpowiadam na wszystkie maile i wiadomości.
  • Wystawiam faktury za pośrednictwem useme.

Jeżeli potrzebujesz pomocy z zakresu copywritingu, to zapraszam do współpracy. Sprawdź moją ofertę i skontaktuj się ze mną.


CERTYFIKATY

Copywriter Wioleta Turgut Certyfikat Kurs SEO

SEO 2018: Od Podstaw do Pozycjonera Stron WWW

Wioleta-Turgut-certyfikat-Digital-Marketing-Masterclass

Digital Marketing Masterclass